Dünya Felsefe Günü için, öğrenme ortamlarına Çocuklarla Felsefe’yi taşıyan herkese bir hediye vermek için yola çıktım. Çokça düşündükten sonra, sanıyorum o hediyeyi bulduk.

Çocuklar İle/İçin Felsefe uzmanı, kolaylaştırıcısı, eğitmeni olan tüm meslektaşlarıma; Çocuklarla Felsefeyi sınıfında uygulayan, uygulamak için çaba gösteren, Çocuklarla Felsefeye hevesle ve merakla yaklaşan tüm öğretmenlere çıktısını alıp sınıfına asabileceği bir poster tasarladık. 

Sevgili Çağrı Odabaşı‘nın, çalışkan, disiplinli, adalet duygusu yüksek ve arkadaşlığa önem veren porsuk karakteriyle hayat verdiği P4C’nin 4 C’si birlikte felsefe yapan topluluklara, özen gösteren, işbirliği içinde, eleştirel ve yaratıcı bir soruşturma topluluğu olmakta destek olsun, ilham olsun istedik.

“Birlikte Felsefe Yapıyoruz” posterini indirerek çıktısını alabilir ve sınıflarınızda kullanabilirsiniz. Felsefeci porsuğumuz artık sizinle yeni maceralarına hazır!

Dünya Felsefe Günü Kutlu Olsun!

(Telif Notu: Benim gibi bir illüstrasyon tutkunu için son derece değerli olan çizer hakları nedeniyle, çizerin onayı olmadan eserlerinin çoğaltılması ve kullanılmasının ne kadar hassas bir konu olduğunu biliyorum ve sevgili Çağrı Odabaşı’ya bu çizimlerin, çıktı alarak kullanımına izin verdiği için dev gibi bir teşekkür ediyorum. Paylaşırsanız çizere kredi vermeye özen gösterilmesini, posterin altındaki imza ve logo olmadan paylaşılmamasını rica ediyorum.) 

Categories:Uncategorized
Published on :Posted on

Post your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *